top of page

OPINIE KLIENTÓW

" Czy ta modelka na zdjęciach to naprawdę ja?! Super zabawa. Tego mi było trzeba. Udana inwestycja! Super sprawa! Polecam wszystkim kobietom! Zdjęcia są świetne, zwłaszcza że z tak dużej ilości udało Ci się wyszukać te, na których wyglądam naprawdę ładnie. Wiem, że jestem niefotogeniczna ale udało Ci się ustawić mnie w takich pozach, że wyszłam na nich korzystnie.Wielkie dzięki."
 

Barbara Zawada

Image by Leone Venter
 • Pracujesz poza Krakowem?
  Tak. Pracuję wszędzie. Projekty graficzne wykonuję 100% online, ale jeśli tylko chcesz możemy spotkać się w Krakowie i porozmawiać przy kawie.
 • Jaki jest czas realizacji?
  W zależności od pakietu wykonuję projekty w terminie 2-4 tygodni. Termin ukończenia projektów jest zależny również od dynamiki komunikacji z obu stron.
 • Jak zacząć współpracę?
  Napisz do mnie lub zadzwoń i opowiedz o tym czego obecnie najbardziej potrzebujesz oraz jaki termin najbardziej Ci odpowiada. Zazwyczaj współpracuję z jednym klientem na raz i jestem w pełni do Twojej dyspozycji.
 • Co zrobić, gdy będę chciał_a zmienić zdjęcie lub opis?
  Otrzymujesz ode mnie stały dostęp do panelu administracyjnego platformy Wix, która jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Jeśli będziesz chciał_a wymienić obrazek lub opis będziesz w stanie zrobić to samodzielnie, kiedy tylko chcesz.
 • Czy muszę mieć swoją domenę?
  Jeśli nie masz jeszcze wykupionej domeny, pomogę Ci w jej zakupie oraz podepnę pod Twoją nową stronę internetową.
 • Jak otrzymam gotowe materiały?
  Wszystkie pliki otrzymasz drogą elektroniczną prosto na swój adres e-mail. Do przesyłania gotowych projektów używam Dropbox. Dzięki temu pliki nie zgubią się, ani nie znikną po kilku dniach. Będziesz mieć do nich stały dostęp.

Wybrane Realizacje

Zobacz projekty, które powstały dzięki zaufaniu moich Klientów.

bottom of page